Misyonumuz 

 

Elbette yeni bir iş kurmanın temel amacı para kazanmaktır ancak bizim birinci onceliğimiz sevdiğimiz bir ortamda sevdiğimiz insanlarla sevdiğimiz işi yapmak. Bunun içinde sizlere odanızda saatlerce vakit geçireceğiniz bir otel odasindan ziyade hoş bir muhabbet , iyi arkadaşlıklar , güzel bir ortam sunmak üzere yola çıktık . 

 

Umuyoruz sizlerde bu hislerle bizlere katılır misafirimiz olursunuz . . . .

Biz ve misyonumuz 

Yıllardır ayrı ayrı sürdürmekte olduğumuz Turizm Serüvenini , bu kez hep birlikte sıcak bir ortam oluşturarak misafirlerimizle paylaşmak için  biraraya geldigimiz , adına  ; cennet , cennetten bir köşe anlamına gelen Elysium koyduğumuz otelimizle taçlandirmak istedik . Bunun içinde çoğumuzun ilk göz ağrısı olan Marmarisi seçtik . 

Önemli Hatırlatma 

​Sitemizde halihazirda yayinlamakta olduğumuz eğlence , gezi odaklı ürünler Marmaris icerisinde hizmet vermekte olan hamam , su parkı , acenta gibi tedarikçilerden sağlanmaktadir . Misafirlerin karsilaşacağı otel disarısında olacak , aktivite kaynaklı ve / veya tedarikçi personeli ile yaşanacak problemler ve sağlık problemleri şirketimiz sorumluluğunda olmayacaktır . Misafirlerimize önemle hatırlatırız. . .